| LeXy_3530 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LGks360? Asi vrea sa mi-l cumpar luna viitoarebig grin

2 răspunsuri:
| pinkLife4me a răspuns:

Nus,,,, e dragut numai ca e ffffffffffffmic si( nu-s daca am inteles bine ) are camera d e 2 megapixel

iti recomand HTC e prea bun dar si LG cookie e genial
daca tot vrei cu taste asta e mai bun:Phttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=89&ty=106
si iphonurile sunt bune adica prea bune:)):P

| LittleKiss a răspuns:

Faci cea mai mare prostie daca ti-l iei! Am si eu si nu ma tine bateria decat doua ore... Si nu i-am fcaut cine stie ce. Si nici nu e vechi, are aproape un an. Ca design e foarte dragut, dar ca aparat nu merita.