| sergiustephan a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 520, raportat la calitate? nu stiu parca mi se pare prea ieftin ( 700 de lei ) pentru ce specificatii poseda?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Un Lumia 520 are un amic de-al meu, iti spun ca telefonul e "stas", bateria tine, nu sacadeaza, si cand l-am intrebat cat a dat pe el am ramas :O

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

E ok, singurul inconvenient ar fi windows mobile.

PS: Nici un rahat de telefon nu sacadeaza daca nu instalezi nimic pe el.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Telefonul are un rapot calitate pret excelent, probabil de aceea ti se pare ca are un pret prea mic.

Cu 700 de lei ai

-procesor dual core de 1000
-gps
-ecran tactil deosebit de idel
-camera de 5mp
-design tineresc

Si acestea sunt doar cele mai importante avantaje. Totusi iti recomand sa te uiti mai intai ce cred cei care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/12GEWTM

| AlexDu a răspuns:

Merita telefonul.Gama 'Lumia' face cele mai bestiale telefoane dar si cele mai bune.big grin

| iuss12345 a răspuns:

Lumia 520 este ofera pre mult la cat de putin costa
In concluzie lumia 520 este super tare

| Ciurcanu_Catalin_1998 a răspuns:

Depinde, un Nokia Lumia 520 nou ati easa la 794 de lei. Daca nu este nou, nu sar merita.Incercati sa coborati pretul cam la 590 de lei.atunci dumneavoastra ati castiga ceva.

| edyvipera a răspuns:

Eu sunt pe cale sa imi iau dar pretul la mine e de 484 de lei nou

| alin4ik a răspuns:

Verisoara mea are Nokia Lumia 800 si e foarte multumita