| geooor a întrebat:

Ce parere aveti despre S3 mini? Utilizare zilnica, nu specificatii.

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Un telefon fiabil, rezistent si niste caracteristici bunicele, procesorul dual-core in combinatie cu acel 1gb ram te ajuta foarte mult.Si design-ul asemanator S3 clasic este placut.Un telefon reusit in concluzie.

| einenebun23 a răspuns:

Un telefon bun am avut si eu dar de curand mi-am achizitionat un Galaxy Ace 3 si dupa parerea mea este un telefon mai bun si mai ieftin decat s3 mini

| Koos_Szandi_1997 a răspuns:

Hei, este un telefon foarte bune verisoaramea big grin anul trecut de mos nicolae a primit si apoi acu 1, 2saptamani a pierdut telefonul acu si-a achizitionat-o din nou.big grin deci iti recomand telefonul ..si pe mine ma bate gandu :*.ii poti gasi multe aplicatii, jocuri, bateria tine, face poze bunisoare deci.