| compasx3 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S Duos S7562? e bun de ceva? l-ati cumpara, pe mine ma tenteaza dar totusi...parca sunt putin nesigura

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poți cumpăra Sony Xperia U mai ieftin, mai bun, mai plăcut. Făcut pentru a te îndrăgosti de el. Dar acest Duos chiar nu merită banii.

| compasx3 explică (pentru valentingb):

Nu imi plac telefoanele Sony, nici designul nici teelfonul in sine, daca nu gasesc ceva bun la Samsung poate incerc un iphone desi nu prea cred ca e asa bun straight face