| asdaf a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy s3 mini?
vreau sa il iau la mana a2a(undeva la 700 ron) si nu stiu daca merita.

Răspuns Câştigător
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu mi-am luat Ipadul de pe okazii.ro poate la 17 milioane da sa ieftinit intre timp la 14. poate gasesti si tu acolo ce doresti, sau pe mercador.ro de ala nu stiu cum e, vezi tu big grin

| asdaf explică (pentru ToțiPentruUnu99):

Pai da, pe mercador l.am gasit, eu cred ca se merita sa il iau pe pe net cu 7 decat nou cu 12, tu nu?

| ToțiPentruUnu99 a răspuns (pentru asdaf):

Da,logic

| ToțiPentruUnu99 a răspuns (pentru asdaf):

Da depunde si in ce stare e, daca e prapadit, mai bine il iei cu 12, zic si eu happy

| asdaf explică (pentru ToțiPentruUnu99):

Acesta e http://mercador.ro/......11Kgr.html
eu cred ca merita

| ToțiPentruUnu99 a răspuns (pentru asdaf):

Da..merge