| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Xperia Neo L? Credeti ca este mai bun decat Huawei ascend g300 sau Smasung galaxy ace plus?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Sony Xperia Neo L, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2281,2128,2030

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Normal ca este chiar s-a nimerit sa le compar cu niste colegi de la scoala si este net mai bun decat celelalt de Huawei nu prea stiu dar am unul acum nu acel model si nu mis e pare prea bun, poate e de vina modelul meu dar nu stiu eu iti spun oricum ca modelul acesta de la Sony e mai bun decat ace