| Deea_Andreea_1998_g427 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Allview 3 speed quad hd? Imi puteti da avantaje si dezavantaje?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt posesorul unei tablete Allview, dar viva c7 si la 200 lei cat a costat isi face treaba chiar mai mult decat m-am asteptat. Nu m-am uitat peste caracteristicile tabletei mentionate de tine, dar pot sa spun ca cele din brandul Allview sunt bune. Detin si un telefon Allview. Sunt oarecum multumit.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

O tableta foarte ok din punct de vedere al performantelor, la 450 lei cat este, chiar se merita. Singurul dezavantaj ar fi rezolutia cam mica al displayului se vede ca s-au cam facut economii aici. Dar oricum este o tableta foarte buna.

| viotedy a răspuns:

Nu iti lua.Are autonomie mica.