| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Kruger&Matz?

2 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Sunt telefoane ok, nu neaparat foarte bune, dar sunt okey. Avand in vedere ca au 1GB de ram, si oportunitatea de a adauga o carte SD de pana la 32GB nu vei avea probleme cu memoria. Camera (spate) de 13MP este de asemenea buna (eu detin un iPhone 5s cu camera de 8MP si sunt foarte multumit de camera). Si cu camera frontala de 2MP vei putea face "Selfie-uri" destul de bune pentru Facebook sau Instagram. Insa, ce conteaza mai mult, este sistemul de operare. Chiar daca este unde telefon Android 4.4 Kitkat, are o suprafata care mie personal nu-mi prea place. Dar, daca esti fan Sony, atunci iti va placea suprafata telefonului happy

PS: Telefoanele Krüger & Matz sunt niste telefoane bune care vin la un pret rezonabil.

Răspuns utilizator avertizat