| anutzik a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Alcatel One Touch POP C7?

Răspuns Câştigător
| corhaz a răspuns:

Depinde ce asteptari ai la pretul ala cat i 140 de euro parca.nu poti sa te astepti la nu stiu ce poze sau calitate a muziciii si viteza la net ca la Samsung iphone dar pentru pretul care are e bun ecran mare procesor acceptabil ram la fel bateria tine ca la orice smartphone depinde cat folosesti

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Este bun.

| anutzik explică (pentru StalkerSoul):

Bateria tine?

| StalkerSoul a răspuns (pentru anutzik):

Da tine si cred ca iti ajunge, poftim aici http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_c7-5693.php specificatiile!