| Ella27 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview p5 alldro? As vrea sa mi-l cumpar.

Răspuns Câştigător
| Gabonne a răspuns:

Eu iubesc telefonul acesta :X este aproape ca s2 difera procesoru. si in rest arata fain merge bine in mai am sa il achizitionez si eu de cand tot astept:X sper ca te-am ajutat'.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model este unul PERFORMANT şi la un preţ foarte accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Eu ţi-l RECOMAND!

Dacă ai grijă de el, te poate ţine chiar şi 5-8 ani.

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu iti recomand unul din asta : ( la acelasi pret ) http://www.computerblog.ro/......banii.html

| JASMYNA88 a răspuns:

E ok, doar ca am auzit ca se mai blocheaza din cand in cand si pozele nu ies extra-wow. in rest e un telefon ok, made in Romania. eu nu as opta pentru el, sunt alte telefone mai bune la acelasi pret. eu zic sa mai cauti si alte telefoane si sa sa compari, sa te uiti la reviewuri si sa alegi, totosi e suma frumusica de bani si nu ai vrea sa regreti ca l-ai achizionat si puteai sa iti iei ceva mai bun.

| oldschoolrom a răspuns:

Il detin de aproximativ 3 luni.Eu sunt multumit la ce ofera el si la cat costa(ieftin).Eu sunt insa nemultumit de camera foto, desi ei spun ca este de 8 mp, eu spun ca se afla pe la 5mp cu indulcenta, bine ca are 2 camere si este bine pentru apeluri video.Vad telefonul daca vrei sa ti-l cumperi la liber, cel mai ieftin la Altex:799, 90 LEI. http://www.altex.ro/......-bluetooth

| Alinaga a răspuns:

Si eu oscilez intre p4 si p5.mie chiar imi place si arata misto si am o prietena care mi a zis ca vede filmele marfa pe el.acuma depinde si ce caracteristici vrei tu sa aiba si ce astepti tu de la un telefon.mie una chiar imi place

| AntoniaLove1234 a răspuns:

Eu il am de aproape 2 luni, si crede-ma merge foarte bine, nu am avut nici o problema cu el happy sper ca te-am ajutat

| Paula_Paula_1994 a răspuns:

E frumos