| TrixiLestrange a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview p5? Din cate am vazut are aproximativ aceleasi optiuni ca Iphone-ul ( Camera de 8 MP, 3G, sistem de operare android, pe langa ca este si dual sim). Merge Temple Run pe el sau Fruit Ninja?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Este un telefon foarte bun, fruit ninja merge si pe Nokia cu Symbian Anna, deci sigur ca si pe un telefon atat de capabil ca P5. Temple Run, sincer, nu am vazut ruland pe el niciodata, dar sunt convis ca il duce foarte bine, specificatiile sunt incredibile. Ai vazut ce pret are? Platesti dublu pe Iphone sau Galaxy doar pentru nume.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de PERFORMANT şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Merge şi Temple Run, sau Fruit Ninja.

Eventual, vezi şi modelul următor :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Pai..ca aproape toate Allview-urile, este un telefon cu un raport calitate/pret excelent!

Merge linistit si Temple Run 1, si 2, si Ashpalt 7, si cam orice joc ai vrea tu!
Camera uriasa, procesor bun, ecran mare, etc.
Dar totusi - Baterie mica, memorie interna mica, RAM putin.
Totusi, pentru pretul de 800Ron este bun!

Dar exista o alternativa!
Allview P4 Duo - 900Ron, resigilat la 800Ron este un pic mai bun!
-Mai usor, mai compact, memorie interna mai mare si SuperAMOLED! Chiar daca nu mai gasesti resigilat, eu zic ca merita sa dai inca 100Ron in plus! Cu acel SuperAMOLED este perfect!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| maryusmono a răspuns:

Ai ales foarte bine cu P5. Eu unul in consider un super telefon la un super pret.

Daca te uiti la specifactii, aici http://bit.ly/YaQIm5 vei vedea ca telefoanul se poate compara cu un Iphone 4s. dar pretul este de 2.5 ori mai mic

Ambele jocuri ruleaza foarte bine pentru ca telefonul suporta versiunea de android necesara.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Salut! Un coleg de-al meu are Allview p5 si merge orice joc pe el si este foarte bun iti spun si eu ce-am vazut...Pa pa!