| zooooza a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Sony xperia i28? Imi puteti da cateva detalii despre el? Daca aveti sau ati avut cum vi se pare...

(Nu copiate de pe cine stie ce site ca asta pot si eu sa caut! )

1 răspuns:
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui Sony Xperia Ion LT28i.
Daca da, este un telefon foarte bun si rapid.Am avut un telefon tot din gama xperia cu aceeasi configuratie.
In schimb, ca la orice smartphone, bateria se epuizeaza repede, 2 zile, utilizare moderata.
Pentru alte nelamuriri, probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O zi buna!