| Bubbico a întrebat:

Ce parere aveti: Samsung Galaxy s3 sau Iphone 5?

Răspuns Câştigător
| Weider a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S3, indiferent daca as avea bani sau nu. Tot S3 e mai bun ca Iphone, daca ar aparea Iphone 6 si S4, tot Samsung. Ai mai multe avantaje la Samsung pentru ca are programul Android, care majoritatea aplicatiilor sunt gratis si bune, pe Iphone majoritatea trebuie sa platesti, mai putine aplicatii gratuite. Am vazut pe internet multe video-uri cu comparatii intre Samsung si Iphone, tot Samsung a iesit cel mai bun. Ecran mai mare, internetul se incarca mai bine decat pe Iphone. Deci, Samsung Galaxy S3. Uita-te si tu la comparatii intre aceste 2 telefoane, asa stii mai bine care e bun si care e mai slab. Bafta.

5 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

De departe S3. Mult mai performant, ecran foarte bun, functiile "SMART" fac din el un telefon deasupra oricarui altul pe piata. Singurul care il bate e Galaxy Note II.

| gmxromania78 a răspuns:

Categoric Samsung Galaxy S III.
iPhone 5 nu este atat de bun ca S III.
iPhone 5 are iOS, multe aplicatii cu bani!
S3 are Android cu miloane de aplicatii gratis!
Deci, Galaxy SIII.

| vladelvis a răspuns:

Samsung galaxy s3!
Iphone 5 in varianta de 64gb costa 3700 de lei, exagerat de mult, si performantele nu se ridica la banii acestia, s3 are procesor quad-core 1, 4ghz si iphone dual-core1, 2ghz, ecran de 4, 8 inchi si iphone 5 4.0 inchi bateria si m-am plictisit sa scriu toate avantajele lui s3.Eu iti recomanda S3-ul si mai iefitin si mai bun!

| CristiT a răspuns:

Daca ai fite si bani - iPhone 5
Daca vrei performanta si o duci mai rau cu banii-S3
Eu as merge pe S3 pentru ca este mult mai performant decat iPhone.

| Alexandra0490 a răspuns:

S3 CLAR! abia am scapat de iPhone Slava Domnului!