| MrWrestleMania a întrebat:

Ce pot sa-i fac telefonului sa se auda mai tare? Il dau la maxim, dar de abia se aude. Am Samsung SGH- f480v. Vreau sa se auda si mai tare cand pun o melodie. Exista vreun program ceva care ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Phineas a răspuns:

Exista ceva "coduri" pe net pentru orice tel. Si sa se auda mai tare si sunt multe
http://andreileca78.wordpress.com/......a-samsung/ uite aici!

3 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

In locul tau nu as incerca siteurile de la celelalte raspunsuri caci s-ar putea sa nu se mai auda nimic deoarece fiecare telefon e limitat si se poate sa se sparga difuzorul.

| MrWrestleMania explică:

E foarte interesant site-ul acela marius996 cu coduri pentru telefon, dar ai si tu dreptate badboyRO. Oricum incerc... daca se sparge asta e big grin