| dakrismak a întrebat:

Ce sa aleg? Asus zenfone 2 cu 32gb sau cu 64gb?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evident, PREFERABIL cu 64 Gb happy

Toate cele bune!

| Celcareajuta a răspuns:

Hmmm complicat, e ca si cum m-ai pune sa aleg intre o blonda cu tate mari si una cu tate mai mari, as alege-o pe a 2-a, din motive obiective, bineinteles.

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Cu 64 GB happy

| Teodor1999 a răspuns:

La eMAG este acum oferta cu Asus Zenfone de 32 gb: http://www.emag.ro/......D176QMBBM/

ti-l recomand de 32 pentru ca daca o sa ai nevoie de mai multa memorie, iti poti adauga la el un card de memorie, decat sa dai degeaba bani in plus pentru 64 gb, daca nu ii folosesti in totalitate