| Jesus24 a întrebat:

Ce smartphone(android) imi recomandati si de ce?
Fara sa tinem cont de pret!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

N telefon pe care m-am jucat si mi s-a parut foarte fain a fost LG optimus l5 pe care-l poti lua de la 700 de lei, pana la 1000 de lei.
mai ieftin, dar nu mai prost (in afara de camera de doar 2mp) este Samsung galaxy chat care ela 550-600 de lei
Sony xperia u la 807 lei este chiar forte bun pentru jocuri net, dar de muzica nu stiu, stiu doar ca casti bune (un site : Gmbstore.ro)
cred ca cele mai bune, totusi ar fi Samsung galaxy ace plus sau LG optimus black

dintre toate eu as alege LG optimus black pentru ecran si procesorul grafic (gpu)
care e la 760-800lei pentru ca samsungul face probleme cand are memoria plina si nu te lasa sa stergi ceva, sa vezi foto. sau sa asculti muzica

ca sa fie mai clar asta e lista cu ce am precizat mai sus:
-LG optimus l5;
-Samsung galaxy chat;
-Sony xperia U;
-smasung galaxy ace plus;
-LG optimus black (care e model mai vechi si mai bine testat)

sper ca ti-am fost de ajutor happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC One si Galaxy S4
sunt pe departe cele mai performante telefoane ale momentului

| Jesus24 explică (pentru OnuOnulică):

Prea proaste.Nu au nimic bun! decat sa imi iau 10 telefoane de 509 lei, mai bine imi iau unul high-end!