| SonicAndrei a întrebat:

Ce smartphone îmi recomandați? Nu mă intresează prețul fiindcă acum doar mă orientez. Eu am ales:
1) Samsung Galaxy S4
2) Samsung Galaxy Note 3
3) Sony Xperia Z1
4) Apple iPhone 5S
5) NOKIA Lumia 1020

-Am ales Galaxy S4 pentru ceea ce e (toate funcțiile lui).
-Am pus Note 3 sub S4 fiindcă e mai scump și nu cred că are acele funcții specifice lui S4, dar are acel S Pen care e super.
-Am ales Xperia Z1 fiindcă e foarte bun, e rezistent la apă, e Sony.
-Nu cred că are rost să spun de ce am ales iPhone 5S
-Am ales Lumia 1020 doar pentru că are Windows 8.

Eu mi-am propus deja să-mi iau Samsung Galaxy S4 (dar peste câteva luni când se va mai ieftini). Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Eu personal as opta pentru s4

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

S4 aleg.

| SonicAndrei explică:

Se pare că aproape toți alegeți tot Galaxy S4. Totuși îi dau dreptate și lui RadikalGamer fiindcă am avut ocazia să umblu pe un iPhone 5.

Îi dau funda primului răspuns „S4".

PS: Eu nu am lăsat atât spațiu între rânduri, nu știu de ce s-a publicat așa.

| Madayna a răspuns:

Si eu as alege tot Samsung Galaxy S4

| RadikalGamer a răspuns:

IPhone - Da' best of da' best!