| gheorghita24 a întrebat:

Ce spuneti sa imi cumpar? Alcatel Onetouch Pixi 3 sau Samsung galaxy trend lite? Repede! Funda! big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege ALCATEL OneTouch Pixi 3 ( PREFERABIL modelul 4G ) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6933&idPhone2=5841

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Quiin a răspuns:

Ia-ti Samsung daca vrei sa arunci in foc cu banii. Mi-am luat odata un Samsung si din prima zi era vaisamar de el. Iti recomand un HTC. Al meu merge perfect. Nu stiu nimic despre alcateluri dar stiu sigur ca o sa regreti daca iti iei un Samsung.

| AllyEuu a răspuns:

Galaxy Trend Lite! E mai elegantwinking