| Rorake a întrebat:

Ce telefoane android nu au lag? Vreau un top incepand de la telefoanele care au lag si terminand cu cele fara. Am un Samsung si dupa un an sau mai putin de utilizare are mult lag. Am auzit ca si LG are lag dar nu la fel de mult dar nu stiu sigur. Intrebarea mea este cat lag au telefoanele Samsung in general, HTC, LG, Nexus(de care am auzit ca nu are mult).

1 răspuns:
| nami315 a răspuns:

Hey, si eu am avut un Samsung si intr-adevar era praf. Momentan am un HTC One E8 si pot sa-ti spun ca nu are lag. Eu una ti-as recomanda un HTC. Sunt foarte bune. Despre Sony Xperia am auzit ca ar avea lag...