| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

Ce telefoane cu camera frontala(in fata) stiti?
Puteti sa-mi dati ceva maxim 8 milioane? big grin Nu cred ca imi dau parintii mai mult

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La acest preţ îţi recomand unul dintre modelele următoare :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
LG Optimus L7 - 750Ron
Optimus Black - 700Ron (2MP)
Xperia J - 800Ron
Xperia Miro
Wave 2 S5830
Nokia X6
ZTE Blade III
Totusi, recomand cele 2 LG-uri! Nu stiu cat are L7, dar stiu sigur ca la Optimus Black camera este de 2MP, care este.cea mai mare camera frontala de pana acum.
Succes!

| DonyHD a răspuns:

Cu 8 milioane eu zic ca ai putea sa iti iei un iPhone 4 de 8 GB SH care are camera frontala VGA foarte buna care filmeaza la 480p, sper ca te-am ajutat.

| Nallen a răspuns:

Pai sunt mai multe, intra pe http://www.domo.ro/Telecom_&_Birotica/GSM/Smartphones si vezi acolo pe prima pagina. sper ca te-am ajutat :D funda?

| PisicaAlbaa a răspuns:

Pai eu te-as ajuta cu mare placere, dar nu cunosc smartphone-uri cu "front facing camera" care sa nu depaseasca pretul de 800 lei. sad