| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati bune intre 1000 si 1500 lei?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Huawei P9 lite.
LG Nexus 5x.
Meizu MX5 Pro.
Xiaomi Redmi Note 4.
LG G4.
Samsung A5 2016.

Unul dintre ele.

| anonim_4396 explică (pentru OnePiece):

Si eu ma gandeam la A5 2016, multumesc de raspuns!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iphone 5s!
Il am de 2 luni, sunt foarte multumit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy Alpha, Galaxy S4, Galaxy J7, Galaxy A5...

| OnePiece a răspuns:

P.S. iPhone 5s e varza.

| WxRo a răspuns:

Sunt multe variante insa eu iti recomand LG Nexus 5x, p8, xiaomi mi note sau meizu mx 5 pro

| WxRo a răspuns:

Iphone 5s? la 15 mil? voi glumiti nu-i asa? happy in curand o sa recomande lumea orice doar ca-i Apple happy

| OnePiece a răspuns (pentru WxRo):

Nu inteleg de ce asa multi fug de Huawei/Xiaomi etc. ca dracu' de tamaie si recomanda aifon doar pentru ca are marul pe spate... daca iPhone 5s era la pret de P8 lite (650-700 de lei) mai intelegeam dar la 1300? Nein, nein, nein!

| WxRo a răspuns (pentru OnePiece):

Pentru ca foarte multa lume inca gandeste : vai chinezism. Nu isi dau seama ca de fapt totul acum este chinezism. Chiar si Apple-ul este chinezism. Si multi prefera sa plateasca numele. Nu conteaza ca are specificatii de acum 5 ani...
Fiecare face cu banul lui ce vrea dar e foarte dubios sa arunci banii pe un nume in loc sa iei cel mai bun hardware posibil pentru banii pe care ii ai.

| Pencea_Sebi_1997 a răspuns:

Iphone 5s!