| Gass93sv a întrebat:

Ce telefon e mai calitativ dintre Allview Viper S si HTC Desire 620G Dual sim, Si care e mai bun ca parte de gaming?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 620G, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6193&idPhone2=6841

Toate cele bune.

| RobertMoon a răspuns:

HTC este mai bun, in ciuda faptului ca are 1gb ram, gandeste-te ca nu deschizi tu niciodata aplicatii ca sa ocupi toata memoria ram, iar telefoanele gen Allview, Huawei etc sunt facute pe vapor venite din Indonezia, Malaezia, China si nu sunt bune crede-ma am avut multe, multe telefoane la viața mea.

| qUndo a răspuns:

Htc-ul are procesorul mai mare care este octa core de 1700 dar are 1 gb de ram, deci pentru gaming este mai bun Viper S pentru ca are 2 Gb de Ram si procesorul de 1200 octa core.http://www.emag.ro/compare/93.
Sper sa te fi ajutat. :D