| Derkes a întrebat:

Ce telefon imi puteti recomanda pana in 2000 de lei?

11 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Eu am Xiaomi Pocophone F1 si este foarte bun pentru pretul lui.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Huawei.

| XYZ02 a răspuns:

Xiaomi Mi 9, singurul flagship de anul acesta pe care il poti cumpara in 2000Ron si nu vei regreta.
Telefonul are tot ce se poate de top.
https://www.pcgarage.ro/......ano-black/

Ti-a mai recomandat lumea si Pocophone tot de la Xioami care este o vatianta tot la fel de buna, care este un telefon de buget cu specificatii de flagship de anul trecut, la fel de bun.
Mai ai Xiaomi Mi 8 si Xiaomi Mi 9T
Mi 9T are un midrange ca procesor fata de celelate 3 telefoane.
Daca iti permiti mergi pe Mi 9
Altfel uita-te la Mi 8, Pocophone F1 si Mi 9T sau chiar Mi Mix 2S si Mi Mix 2

| IonutPetre12 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei.Aspect sau specificații. Eu ti as recomanda un A50/70

| Maia55 a răspuns:

????

| Adriann92 a răspuns:

Xiaomi. Nu vei regreta

| Hdyxfwfb a răspuns:

Câteva foarte ieftine :
Vonino Jax N
Samsung Galaxy j3 (2016 sau 1017)
Huawei y520-U00
Alcatel Pixi 3 (4)
Motorola G5 S
Motorola Z2 Force
LG magna 500
SPER CĂ TE-AM AJUTAT

| tigru18 a răspuns:

Samsung Galaxy A50

| stradax a răspuns:

IPhone 6s daca iti place e acum la reducere la 1600 parca

| Miu_Cristi_1997 a răspuns:

Cumparati Samsuns Galaxy s8. Sigur gasesti pe compari.ro preturi sub 2000 de lei. Desi eu zic sa mai pui 300 sau 400 de lei si sa iti cumperi Note 8. Cel mai probabil face poze mai bune cu camera aceea duala.