| realorfantastik a întrebat:

Ce telefon imi recomadati de la Samsung galaxy cu camera secundara si blitz, cu touch bineinteles cu un procesor bun :**! FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Melintealin08 a răspuns:

HTC desire e mai fain happy

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Buna galaxy grand zic eu ca e un telefon bun la un pret decent, nu pot sa iti recomand galaxy s4 pentru ca pretul e piperat bine http://bit.ly/Kt1XRu

Răspuns utilizator avertizat
| dany2446 a răspuns:

Poti incerca un galaxy S4 Active...are procesorul mai bun ca S4

| Dannyy91 a răspuns:

Depinde de bugetul de care dispui. Ai multe variante, S3 - S4 si altele. Daca vrei exclusiv pentru camera poti sa incerci S4 Zoom

| JapKaBC a răspuns:

Galaxy S4