| andreiutzu2000 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pna in 1000 de lei?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Evita Allview, e o firma proasta, romaneasca...alege Apple sau Samsung, alta firma sa nu alegi,

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Pe okazii gasesti, second dar in stare buna.
1.Galaxy s2-are foarte multa lume, il am si eu.si sunt foarte multumit(900 lei am dat pe el, a fost second folosit un an, dar avea folie, de la inceput, deci nu avea nicio zgarietura.
2. iphone 4-l-am avut la un schimb, se misca destul de bine pe net, se incalzea repede, avea meniu simplu, mai mult e de fite,
dar mergea bine la jocuri...
3.noi in pretul asta nu gasesti prea bune, deci ia-ti unul second, dar ai grija de unde-l iei.
si ar mai fii un telefon
Motorola xt910 razr,.tot de pe okazii.
e bun si ala, are spatele din care se fabrica vestele anti-glont.
Fundatongue?

| MihaiGe a răspuns:

Eu nu iti recomand un telefon la mana a 2, eu iti recomand AllView p5, este foarte tare la 900 lei, este ca un Iphone 5!