| Crish865 a întrebat:

Ce telefon m-ati sfatui sa iau in jur de 500 lei ( vreau sa fie bun pentru jocuri, ecran destul de ok ) astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Indrii a răspuns:

Allview V1 Viper I, ALLVIEW P6 Life, Samsung Galaxy Core 2, Allview Impera S, HTC Desire 310 dual, Microsoft Lumia 535.

Acestea sunt telefoanele care ți le recomand. Toate sunt exact 500 de lei pe http://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile. Sper să îți placă!

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sfat : nu te baga cu cei de la Allview. Sunt utilizator de Allview si este varza made in china. Am facut upgrade la un Core 2. Parerea mea : opteaza pentru un Core 2. Vezi ca este in varianta single si dual sim. SI nu are sim normal, este micro sim. Il poti decupa intr-un service, sau inlocuii la operatorul de servicii. Sunt multumit de core 2. Este mare ( 4.5 ), nu se blocheaza, bateria mai buna decat la Allview, iar semnal wif ami si de la 300 de m. Allview pierde semnal wifi si gsm. Nu poti instala jocuri mai mari de 1 GB, dar ruleaza bine. Fara lag si este quad core. Pe un Allview care este dual core ruleaza in lag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici Microsoft lumia despre care spui tu nu este stralucit. DIn review-uri pe net inclusiv eMAG lumea comenteaza negativ la adresa lui. Eu l-am testat intr-un showroom si mi s-a blocat doar umbland prin meniu. Din camera foto m-a dat afara... si asta in 5 minute de butonare. In fine...banii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-mi greselile

| Mully a răspuns:

Ai putea vedea Motorola Moto G

| superla a răspuns:

I-a ți de la rds sunt foarte bune si da îți ei un telefon de 500 lei este mare si subțire

| Crish865 explică:

Mai astept pareri.

| Crish865 explică:

Mersi indrii le-am vazut cam pe toate ' cred ca o sa iau Microsoft lumia 535