| Daryus200020 a întrebat:

Ce telefon ma sfatuiti sa cumpar ceva cu touchscreen? Intre 700-1000 de lei.De preferat sa aiba GPS, multumesc.

4 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Eu am LG optimus l7.e super si are si datamai ecranul.

| userunu1 a răspuns:

Poti sa iti cumperi un Samsung galaxy ace s5830 are gps dar nu costa mai mult de 150-200 euro sau poti de exemplu sa iti cumperi un iphone 4 la mana a doua pana in 1000 de lei il afli lejer. Funda?

| sirasap a răspuns:

Daca il preferi la mana a doua sincer cred ca poti gasi si un iphone

| andrei2298 a răspuns:

Eu ti-l recomand pe asta: http://www.cel.ro/......0-black-l/
Este model nou cu Android Jelly Bean, procesor dual core, aspect placut.De asemenea are si GPS.