| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

Ce telefon puteti recomanda pe undeva pana la vreo 12-13 milioane I don't knowbig grin ceva care sa tina vreo 2 ani thinking

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Buna,cea mai buna alege e Samsung
Galaxy s2
de ce? pentru ca pretul de lansare a fost in jur de 3000 de ron, dar cum a trecut timpu s-a ieftinit enorm..era cel mai bun telefon din 2011, are camera de 8 mp,foarte buna, are piesele foarte bunabig grin
Evita Lg, Allview, Alcatel, Huawei.
pentru ca sunt ieftine si se stric repede.
sa nu faci alegerea proasta de a cumpara Allview.

7 răspunsuri:
| thennexxt a răspuns:

Un telefon bun ar fi Allview p5 aldro, si este in jur de 10 milioane.

big grinhappyBafta!

| MrAnime a răspuns:

Iti spun dinpropria experienta telefoanele care depasesc 5-6 milioane se duc rapid si am avut grija de el ca din ochi din cap. Dupa am loat un SAMSUNG gt-s5230 si ma tine si acum dupa 3 ani... Ai grija la ce cumperilaughing

| mathew2002 a răspuns:

Samsung galaxy s2/s3

| Frank51 a răspuns:

Http://www.mediatec.ro/......63668.html

^^^^^ cred ca te vei indragostii de acest telefon, stiu ca nu are performanta mare, dar mie imi place stylul, este elegant eu o sa-mi iau predecesorul lui si poate te tine vreo 2 ani ^^^^^^

| Andreutssa02 a răspuns:

Pai, sora mea si-a luat recent un LG L5, e foarte dragut, are net, are de toate, doar ca e cam maricel...
A dat 200 de euro pe el ( care ar veni cam 8 milioane).

Sper ca te-am ajutat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola defy