| Slowly a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Samsung galaxy s4 si HTC Desire 816?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu personal am un S4 si, dintre cele 2 enumerate de tine, tot S4 as alege. Mult prea bun. Oricum, parerea trebuie sa-ti apartina exclusiv tie, raspunsurile de aici trebuie sa constituie doar un foarte mic ajutor.

| Blindeye a răspuns:

Fără îndoială s4. Din când în când mai vezi pe cineva cu HTC așa ca nu mai e ceea ce era. Samsung mi se pare cea mai buna firma de telefoane.

| Misu1997 a răspuns:

S4 cu siguranta. Recomand iPhone