| Oslobanu_Felix_1993 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Xiaomi Mi A1 si Huawei Honor 6X, amandoua cu 64 de GB si 4 GB RAM?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Mi A 1 e mai bun, mai fluid, si personal prefer Snapdragon inaintea unui Kirin. In comparații Mi A 1 iese caștigator. Conteaza mult si faptul ca are Android one.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te aici să te poți decide mai ușor:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=8776&idPhone2=8388

| AvalohAlyn a răspuns:

Huawei Honor 6X.
Stiu ca telefoanele Huawei sunt destul de bune, eu sunt multumit de produsele Huawei.

| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi MI A1