| Droghh a întrebat:

Ce telefon sa imi iau? Buget:1500 lei

Răspuns Câştigător
| Mariiam a răspuns:

Samsung Galaxy S II, te sfătuiesc, e cel mai bun pentru acest buget, ar mai fi Nokia Lumia 800 dacă eşti fan Windows Phone, LG Optimus L9 sau L5 E460, Sony Xperia Arc, etc...dar găseşti şi Iphone 4s de exemplu, la mâna a doua.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Samsung galaxy mini, dar sa fie nou si cu garantie, mai convenabil la abonament

| stroedaniel13 a răspuns:

Ai un buget bunicel pentru un telefon. Recomandarea mea pentru tine ar fi un Samsung Gaxaxy S3.

Telefonul sta foarte bine la capitolul performant:

- procesor quad core de 1400
- camera de 8mp
- 16gb memorie
- Accelerometru, Busola digitala, Senzor de lumina ambientala

In plus, aici: http://bit.ly/19MKufj gasesti si parerile celor care l-au cumparat deja.

| Unseen a răspuns:

Galaxy S3 sau S4.