| SASDADSsad a întrebat:

Ce telefon sa imi iau Samsung J7 2017 sau Samsung A5 2017?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Bogdan ți-a dat răspunsul corect.
Insă cum nu aveți nici măcar discernământ să alegeți un telefon cât de cât decent sunt sigur că o să cumperi una din castanele specificate.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru gelu1970):

Pai Gelu cu banii de un J7 2017 (1.200-1.300 lei) nu mai bine isi ia un XIoami MI A2, NOU aparut de putin timp si care trece LEJER si de J7 si de A5 sau un OnePlus 3T second hand? Dar na ce sa se laude el cu un Xiaomi sau OnePlus nu? Trebe' Samsung sau iPhone ca sa se dea si el mare...Asta ma deranjeaza la unii ca pun in "lista lor" numai Samsung si iPhone.Ca am mai vazut si persoane care chiar s-au interesat, cum era cineva tot pe TPU cu un Samsung parca un Huawei si un XIaomi, care sincer ca specificatii se aparopiau, dovada ca s-a interesat

| Bogdan70001 a răspuns:

Niciunul

| Jannah a răspuns:

A5 2017

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Eu am A5 2017 si pot spune ca e rezistent si foarte bun!

| andreialinangh2003 a răspuns:

A5 2017