| anonim_4396 a întrebat:

Ce viteză are internetul de la Telekom? Am primit o ofertă de abonament mobil foarte profitabil, dar îmi pun probleme cu internetul, ca eu am în prezent abonament la Digi Mobil și nu am fost mulțumit de 3/4g-ul lor. Se merită trecerea asta sau internetul de la Telekom la fel de greu se încărca?

1 răspuns:
| COSTICA3 a răspuns:

It trece fi multumit cu ce ai, cel de la telekom este de cea mai rea calitate iti propun sa reamai cu ce ai