| blue29 a întrebat:

Are cineva Clicknet Mobil? Este multumit de el, are probleme de acoperire sau dupa terminarea traficului inclus in abonament la viteza mai mare? Dati detalii despre cliknet mobil daca ati folosit. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Eu nu am Clicknet Mobil, dar are un prieten. Nu este f multumit d el pentru ca are probleme cu acoperirea adica stii tu. viteza slaba.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa imi iau clicknet mobile dar ma gandesc oare va merita locuiesc in draganesti vlasca jud teleorman!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am de 1 luna si merge destule de bine. DAR e o problema seara nu merge deloc bine.SI nu am viteza pe care scrie in abonament.

| Happy Man a răspuns:

Am folosit si eu si spun ca daca nu esti programator ca mine si ai rapdare de tescurci dar eu mor am nevoie de internet pentru a personaliza windwosul sau a face noi programe sa revenim la subiect dar oricum viteza de download nu o sa ai intr-un nici un ca mai mult de 900 kb