| Patrulescu_Alexandra_1994 a întrebat:

Ce ziceti despre iphone 6 plus?

3 răspunsuri:
| Insideb0i a răspuns:

Este un telefon bun insa mai bine treci pe 6s pentru ca este mult mai performant si nu vei avea probleme cu blocarea sau altele. oricum da este frumos si bun pana la urma

| Bogdan70001 a răspuns:

In 2018, in mare, numai cocalarii isi cumpara iPhone 6/S/Plus ca sa se laude ca au telefon de la iPhone..nu conteaza ca este vechi de cativa, ani de firma sa fie, nu? big grin
Acm serios nu merita

| gelu1970 a răspuns:

Prostia intruchipata a fraierilor din Romania ce viseaza la un iphone fie si vechi.