| S1mplu a întrebat:

Ce ziceti, merita sa dau banii pe un telefon de asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

..Nu cred..in primul rand nu stiu cat costa! incearca astea mai noi cu windows 8, Lumia 620, daca iti plac!

| S1mplu explică:

Ce ste in imagine era mai demult, acum are mai multe functii si este windows 7.8 thinking dar nu stiu ce sa zic, sa ma mai uit si la alte telefoane?

| Dragosh97 a răspuns:

Eu zic ca da. la pretul pe care il are se merita, dar eu ti-as recomanda un telefon cu sistem de operare Android.