| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cel mai bun telefon pana in 2500 lei?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai bun înseamnă ce te ajuta pe tine, eu folosind GPS mult și softuri ca lucrez în reparatii, am luat s10 l,eu nu fac poze,îmi plăcea ca era mic si era rapid și acum,nu recomand a,j, doar S, cele mai bune sunt iPhone, dar sunt scumpe, nu-mi permiteam atunci, eu as merge pe s22, avans 1700 ron la RDS apoi 200 de ron, repet e alegerea ta

| NLS a răspuns:

Nu exista cel mai bun la modul universal.
Am ales mai jos e selectie de 4, insa toate au plusuri si minusuri,
experienta e relativa.
Pentru unii cel mai bun inseamna cel mai stabil, care se misca cel mai fluid, fara urma de lag sau blocaje.
Pentru altii conteaza sa aiba cea mai buna camera.

Pentru mine conteaza mult calitatea semnalului WiFi si 4G/5G
precum si sunetul/microfoanele.
Unii vor cel mai puternic procesor in respectivul buget, ecran si baterie generoase, sa duca jocuri.

Galaxy A52s 256GB/ 8GB RAM [5G]
Galaxy A52 256GB/ 8GB RAM [4G]

Oppo Find X3 Neo 256GB/12G RAM [5G]
OnePlus Nord 2 256GB/12G RAM [5G]

https://www.emag.ro/......priceasc/c

| flixbuster a răspuns:

Trebuie sa precizezi criteriul pentru "cel mai bun".

Uite, de exemplu, pentru mine, "cel mai bun" inseamna "cel mai bun suport software". Din acest punct de vedere, pentru mine cel mai bun ar fi Samsung A53 5G care are 5 ani de suport software si il poti gasi cu 2100 lei.

https://www.emag.ro/....../DFCW8JMBM

| RxTx a răspuns:

Mie imi plac cele care sunt rezistente la apa cazaturi ciocane lovituri
O firma romaneasca
UTok dorel

Si o firma mai buna ca au rezoluție grafica tot ce vrei
CAT

Rezista la căzături pe șantiere

Au garanție la busituri...

Pe cand la altele daca le spargi nu iti da nimeni instantaneu altul nou

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Cel mai bun este acela care îți place ție.Te duci în magazin și îl alegi, bineînțeles în funcție de buget.