| mrxmihaix a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy Grand Duos, vreau detalii, cum vi se pare ecranul si cat tine bteria?
dau funda

3 răspunsuri:
| JustBlack92 a răspuns:

Ecranul se vede foarte bine, bateria tine in functie cat stai pe el.

| mrxmihaix explică (pentru JustBlack92):

Multi comenteaza ca cica are pixeli putini... dar nu stiu ce sa zic

| JustBlack92 a răspuns (pentru mrxmihaix):

Ce pot sa spun, ecranul vede foarte bine nu cred ca o sa intampini vreo problema, asa am spus si eu inainte dar cand m-am dus sa il cumpar m-am uitat sa vad cum vede nici nu imi mi-a venit sa cred ca vedea asa bine cand am vazut asa l- am si cumparat eu sunt multumit de el.
O zi buna.