| 1234abcd a întrebat:

Cine imi poate explica cum pot pune muzica pe iphone gratis?

Răspuns Câştigător
| Ioanna_Eu_1987 a răspuns:

Salut! Am si eu un un Iphone de cam 6 luni, trebuie sa descarci un program numit"Free Video".
Prin acest program descarci muzica+video-ul de la melodia respectiva.
Dupa ce ai descarcat programul "Free Video",intri in el,apoi undeva jos, iti va aparea :
-Browser(Browser-ul, unde scrii melodia respectiva)
-Downloads(Descarcarile)
-Videos(Video-urile)
-Settings(Setari)
Tu vei apasa cu degetul pe "Browser", apoi in sus de tot, iti vor aparea 2 casete(daca pot sa spun asa), in prima caseta(cea din stanga), vei avea mereu un link(cel de la melodia respectiva), apoi in caseta 2(cea din dreapta) va trebui sa scrii "YouTube"(practic,in caseta din dreapta cauti in Google),apoi dai pe primul rand(daca pot sa-i spun asa),si iti va aparea Youtube-ul ca pe PC.
Apoi cauti in Youtube melodia respectiva pe care o doresti,dai pe melodie, apoi iti va intra automat (este la fel ca la calculator pe YouTube), pe video-ul respectiv, si iti va aparea jos "Cache Video to Memory" si "Cancel".
Tu vei apasa pe"Cache Video to Memory", apoi iti va aparea pe ecran "Enjoying Free Video
Downloader &Player?
Buy pro version to remove ads."
Si uneva jos dupa ce iti scrie :
"Enjoying Free Video
Downloader &Player?
Buy pro version to remove ads.", iti vor aparea 2 casete:
-Remind me later
-Yes,buy it
Tu,va trebui sa apesi pe "Remind me later",dupa ce vei apasa asta, melodia,ti se va downloada automat,la "Videos"si vei avea melodia respectiva.
Te avertizez,nu vei putea sa pui melodia respectiva ca ton de apel.
Si nu te speria, daca nu iti apare din prima "Enjoying Free Video
Downloader &Player?
Buy pro version to remove ads.", trebuie sa stai putin timp.
Poti sa descarci si filme, nu conteaza, iti garantez ca te vei descurca.
Sper ca te-am ajutat happywinking
Funda?

| 1234abcd explică (pentru Ioanna_Eu_1987):

Scuze ca te deranjez dar ai idee de ce si la muzica si la video imi apare 'no content,
you can download videos from the itunes store."?

5 răspunsuri:
| Nejmoq a răspuns:

Descarci de pe site-uri web, asa fac eu.

| Luiz369 a răspuns:

Intri pe yout--be si copiezi adresa url a linkului, apoi intri pe yout--be converter paste la link dai convert si dowloand

| 1234abcd explică (pentru Luiz369):

De pe telefon?

| Luiz369 a răspuns (pentru 1234abcd):

DA.