| clypa a întrebat:

Cine imi poate oferi si mie un cod de decodare pentru un Nokia 1600 cu imei : 353651/01/008113/8? ofer funda. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| JapKa a răspuns:

Mobil rom

5 răspunsuri:
| clypa explică (pentru JapKa):

Nu te supara daca sunt pe Orange ce aleg la retea, pentru ca nu am gasit Orange decat conex si mobil rom dialog?

| clypa explică (pentru JapKa):

Nu te supara daca sunt pe Orange ce retea aleg pentru ca este decat Conex si Mobil Rom DIALOG?

| clypa explică:

Nu te supara daca sunt pe Orange ce retea aleg ca acolo sunt doar conex si mobil rom dialog?

| clypa explică (pentru JapKa):

Nu imi mai trebui dar mersi oricumwinking funda big grin

| JapKa a răspuns (pentru clypa):

Mobil rom