| yBlacksoul a întrebat:

Cine ma poate ajuta. care telefon este mai bun Samsung galexy s5 sau iphone 5s. daca se poate cu argumentari de ce Samsung este mai bun ca iphone sau invers
Multumiri anticipate.

Răspuns Câştigător
| anonimpisicuta a răspuns:

Iphone 5s nu ti-l recomand, daca ti neaparat sa iti cumperi iphone cumparati iphone 4. Iphone 5s se incarca mult mai greu si merge mult mai greu.Samsung galaxy s5 este bun perfect pot spune!
Ti-as recomanda Samsung

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Asta: http://www.huaweimobileshop.com/......-inch.html
o sa apara intro sapt sau 2. deja este disponibil pentru comanda.

primul agrument este procesorul octa-core
si al 2-lea agrument memoria ram (3gb) mai sunt si alte telefoane pe piata cu 3gb ram dar nu procesor octa core :P