| Cosmintzu12 a întrebat:

Cine stie cand apare Samsung galaxy Grand Pe ce data si cat costa va implor! Funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Samsung Galaxy Grand, anunţat oficial pe 18 decembrie, va ajunge în magazinele europene începând cu luna februarie.
Lansat pentru început în Ucraina, într-o versiune cu suport dual-SIM, Samsung Galaxy Grand i9082 va putea fi achiziţionat pentru aproximativ 409 euro."

SURSA : http://www.go4it.ro/......-10466266/

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

A aparut si costa 1600 lei uitate pe telefonultau.eu

| Horia1313 a răspuns:

Nu exista momentan detalii referitoare la o data de lansare, dar stim ca device-ul isi va face aparitia initial in China si ulterior in Europa.