| bpavel76 a întrebat:

Cine stie cum pot sa am net pe telefon gratis.Sunt in reteaua Vodafone va rog dau funda. Astept repede raspunsuri.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat ce model de telefon ai...

Dacă telefonul tău are wi-fi, atunci te conectezi la internet prin wi-fi, la o reţea din casă ( dacă ai internet la Pc atunci îţi iei un router wireless şi ai net prin wi-fi şi pe telefon ) sau din vecini ( depinde ce reţele găseşte ), ori de la un local cu wi-fi free.

Toate cele bune.

| Cătălin1309 a răspuns:

Pai daca ai Wi-fi pe telefon, te poti conecta la un router. Daca nu, poti activa o extraoptiune de la Vodafone cu internet. Funda?

| greysfan a răspuns:

Nu poti avea net pe telefon gratis! In schimb iti poti face net la abonament sau de fiecare data cand esti la un local cu wifi gratis te conectezi.

| bpavel76 explică:

Am telefon LG t-300 wink