| MickeyEs a întrebat:

Cine ştie cum se fac setările pentru net unui Nokia (nu ştiu ce marcă)? Pleasee, help me!

Răspuns Câştigător
| nextlevel999 a răspuns:

Man
nu mai tin minte toti pasi
dar scrie in casuta de la google setari automate Orange
acolo parcurgi pasi
trebuie selectat modelu telefonului apoi introduci nr de tel, si
sel; ectezi setari internet
astepti mesajul, apoi daca vrei instalezi si setari pe mms bafta

6 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

La Vodafone ai optiune pe site sa iti trimita setarile automat. Trebuie sa fie si la Orange asa ceva. Vezi pe site la ei.

| nextlevel999 a răspuns:

Dca esti in reteaua Orange, poti face asta direct de pe site la ei la sectiunea setari automate

| MickeyEs explică (pentru nextlevel999):

Da, pe Orange sunt. Cum să fac asta? laughing

| nextlevel999 a răspuns:

Dca esti in reteaua Orange, poti face asta direct de pe site la ei la sectiunea setari automate sa afli "marca"te uiti sub acumulator

| MickeyEs explică (pentru nextlevel999):

Zi-mi, te rog, paşii. Îţi dau fundă happy

| nextlevel999 a răspuns (pentru nextlevel999):

Nu vreau funda

| nextlevel999 a răspuns (pentru MickeyEs):

Man
nu mai tin minte toti pasi
dar scrie in casuta de la google setari automate Orange
acolo parcurgi pasi
trebuie selectat modelu telefonului apoi introduci nr de tel, si
sel; ectezi setari internet
astepti mesajul, apoi daca vrei instalezi si setari pe mms bafta