| SuperLover a întrebat:

Cine stie cum se scot numerele din lista de respingere la Samsung S5230 Star? Nu gasesc lista de respingere nicaieri.

7 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Salut,
Meniu-> setari-> setari aplicatie-> apel-> toate apelurile-> respingere automata.
Dai-> eliminare la numarul pe care vrei sa il scoti din lista sau daca nu ai, setezi sa opresti acest serviciu.

Alte răspunsuri
| Gabriel_8187 a răspuns:

La unele telefoane nu exista lista de respingere, nici la mine cu Samsung corby. Dar poti sterge nr si cand suna. Poti raspunde, stai o secunda si inchizi ca sa-i consumi minutele daca el/ea te deranjeaza si sa vezi ca nu mai suna.

| Alexy_4136 a răspuns:

Setari - apel - toate apelurile - respingere automata happy
Acolo sunt numerele de pe lista de respingere.:*

Alte răspunsuri
| Daradics_Arnold_1997 a răspuns:

Sau la Samsung normal la meniu,setari,aplicatie, apel, toate apelurile, respingere automata, oprit