| TheLittleCurious a întrebat:

Cine stie daca mai sunt valabile codurile acelea pentru sunat pe gratis de pe fix din reteaua Telekom(vechiul Romtelecom) in strainatate? Cei care ati mai sunat stiti la ce ma refer. Funda pentru cel mai bun raspuns, CU ARGUMENTE...big grin

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Din cate stiu n-au fost niciodata valabile. Ce argumente sa aduci pentru legendele de acum 20 de ani? Oricum, acum nu mai ai nevoie de ele, foarte multe destinatii gratuite sunt incluse in abonamentele Telekom.