| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy Minutele valabile in Romtelecom mai pot fi consumate si in reteaua Cosmote? [ dar in reteaua Frog?]

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Salut, în primul rând nu există rețeaua Frog - e tot Cosmote.
În al doilea rând, DA! Dacă ai un abonament de voce de la Romtelecom cu minute incluse în rețeaua RTC sau în rețelele fixe, acestea sunt valabile și către reațaua Cosmote.

Salut.

1 răspuns:
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai... thinking sti cum e daca ramai fara minute in retea poti sa le folosesti pe cele nationale daca ti-au mai ramas. deci cam asa e si la tine