| Mihai1972 a întrebat:

Cine stie o aplicatie sau o setare ceva sa se auda muzica mai tare la HTC One X, mi se pare ca se aude destul de incetisor atat in difuzor cat si in casti! Multumesc

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Si eu am intampinat aceeasi problema cu telefonul meu, si mi-am instalat ( De pe PlayStore) SpeakerBoost!
Nu stiu daca este cel mai bun booster, dar nu a fost atat de prost incat sa il dezinstalez ca sa caut altele.
Sunetul este putin distorsionat.
Spune ca mareste volumul cu 100%..nu este chiar 100%, dar nu poti spune ca nu se simte diferenta.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Cu SpeakerBoost, mareste putin volumul dar nu exagerat! Il iei de pe Play Store.