| Adelina9990 a întrebat:

Cine stie telefoane mai micute asa si finute gen Samsung galaxy mini 2..adica micute si simple..si mai ieftine?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Buna am eu un telefon care se incadreaza la categoria finute micute dragute si bineinteles IEFTIN...AM un Samsung Galaxy Y (S5360)=>MODEL FUNDA? eu zic ca asta e destul de bun il am de Fix un an, de Sf Andrei a implinit un an! sunt foarte multumit de el

| Adelina9990 explică (pentru Cool_Andy_1990):

Si cat te-a costat?

| Cool_Andy_1990 a răspuns (pentru Adelina9990):

Pe mine telefonul m-a costat in jur de 350 de lei...foarte compact... util