| deutzanico a întrebat:

Cred ca pe teleponul meu il bantuie o fantoma laughing. Am Samsung galaxy s advance si de la un timp ecranul se aprinde asa singur, fara sa primesc vreun mesaj sau notificare de pe facebook. Stiti cumva de ce sau daca macar i se mai intampla cuiva sa stiu daca e normal?

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

Aceasta problema apare des la device—urile cu android. Ea este cauzata de anumite aplicatii. Nu exista nici o alta optiune decat sa analizezi lista cu aplicatii descărcate recent de pe google play si sa determini, incepand de cand a aparut problema, ce aplicatii au fost instalate. Apoi continui prin a le dezinstala rand pe rand, pană ce o descoperi pe cea care cauza problema.

Succes!

2 răspunsuri:
| Fnnyn a răspuns:

Si mie mi-se intampla cu tableta. Habar n-am de ce, dar cei de la Ghost Busters au spus ca nu e din cauza fantomelor. big grin
Tableta mea e Allview, deci, na.

| Burner94 a răspuns:

laughing nu mai e pe treaba lui, nu cred ca are nici o fantoma treaba cu telefonul tau...du-l la reparat happy